Meist

Üldinformatsioon

Superia Corporate Finance on Eestis, Lätis ja Leedus tegutsev ettevõte. Pakume sõltumatut finantsnõustamist ettevõtetele, valitsustele ning investoritele seda nii ühinemiste, ülevõtmiste, ettevõtete müügi, kapitalikaasamiste ning restruktureerimiste vallas. Firmas töötavad regiooni kõige kogenumad ettevõtte rahanduse eksperdid.

Äri kirjeldus

Superia Corporate Finance peamine äri on ettevõtte rahandus. Oleme spetsialiseerunud kohalike ja rahvusvaheliste korporatiivklientide, sh valitsuste, institutsionaalsete ning erakapitali investorite, teenindamisele. Superia poolt pakutavad teenused sisaldavad muuhulgas ettevõtete ühinemiste, ülevõtmiste, müükide, privatiseerimiste, kapitalikaasamiste ja restruktureerimiste nõustamist ning ettevõtete hindamisi. Oleme suurima kogemusega ühinemis- ja ülevõtmistehingute nõustaja Baltikumis. 

Lisaks nõustame kliente omakapitali kaasamistel, seda nii suunatult kui läbi avalike pakkumiste. Oleme alates 1997. aastast viinud edukalt läbi mitmeid kapitaliturgude tehinguid Baltikumis ning omame kapitalitutehingute nõustamisel suurt kogemust. Erinevalt traditsioonilistest investeerimispankadest, ei osale Superia avalikes pakkumistes korraldaja rollis ega kauple avalike väärtpaberitega. Meie nõuanded emitentidele on seetõttu erapooletud.